TRITON hasičské zodolněné vozidlo EA

Neohodnoceno

EXCALIBUR ARMY CZS-15 TRITON – stavebnice zodolněného velitelsko-průzkumného vozidla v měřítku 1:64

550 Kč 550 Kč / 1 ks
Na dotaz
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

TRITON je velitelsko-průzkumný hasičský automobil. Je určený pro nasazení ve složitých terénních podmínkách a v prostředí s vysokou mírou ohrožení. Ať už se jedná o prostředí s rizikem výbuchu, o prostory s explozivním materiálem, chemickým ohrožením nebo v místech přírodních katastrof a lesních požárů, poskytuje TRITON špičkovou ochranu posádce a zároveň výbavu pro první zásah.
Osádka vozu je 2+2, vůz si veze 2 tisíce litrů hasební látky. Vůz má dálkově ovládanou hasící proudnici, kamerový systém a další vybavení pro vedení účinného zásahu a maximální ochranu posádky. Prvotřídní terénní schopnosti jsou předurčené užitím podvozku TATRA.
Vyráběné v originále přední českou společností EXCALIBUR ARMY. Vůz je založene na modulární platformě, stejně jako vojenský model PATRIOT II .
Model v měřítku 1:64 (s laskavým souhlasem společnosti EXCALIBUR ARMY) je vyvinut a vyráběn českou společností VRKY SPOLU…
Stavebnice modelu TRITON je velmi snadná na sestavení, bez potřeby jakýchkoli speciálních nástrojů nebo modelářských zkušeností. Součástí stavebnice je také přehledný návod k sestavení. Model je v měřítku 1:64, stejném, jako u většiny VRKY modelů. Délka sestaveného modelu je cca 9,5cm

Kód Kód: 54
Kategorie: Kategorie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: