Roco Dieselový motorový vůz 810 458-0 s přívěsem, CD - 70376

Neohodnoceno

Měřítko: H0
Délka modelu: 322 mm
Minimální rádius: 358 mm
Dopravce: ČSD
Ovládání: analogové
Éra: V
Věk:15+

6 500 Kč
Na dotaz
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Váš vlakový modelářský svět bude výjimečný s tímto jedinečným kouskem - dieselovým motorovým vozem Roco 810 458-0, který se pyšní impozantním přívěsem. Tento model je replikou skutečného vlaku, který se v minulosti stal záchranou pro ČSD v době, kdy postrádaly dostatek malých motorových vozů. Pokud jste nadšený sběratel nebo jen někdo, kdo miluje kvalitu a detaily, tato dieselová motorová jednotka s přívěsem je pro vás. Roco 810 458-0 je červený model s béžovou páskou, vybavený samostatně aplikovanými stěrači a dekodérem pro další montáž na železniční vůz a přípojný vůz. Skvěle se postará o autentickou reprodukci! Hranatý tvar a robustní konstrukce tohoto modelu jsou zárukou jeho odolnosti.

 

Představte si, jak tento model vlaku zaujme prominentní místo ve vaší sbírce. Jeho 56 sedadel a 40 míst ke stání, vytápěné odpadním teplem od chlazení Dieselu, zářivkové osvětlení a detailně zpracovaný interiér z něj dělají skvělý kousek pro každého modeláře. A co je nejlepší? Vnitřní osvětlení modelu je přepínatelné pomocí DIP přepínače, takže můžete v reálném čase ovládat jeho světelné efekty. Tak proč čekat? Už dnes si přidejte do své sbírky Roco Dieselový motorový vůz 810 458-0 s přívěsem a užijte si zážitek z modelování vlaků na nové úrovni. Tenhle vlak je připravený jet, jen čeká na vaši zelenou. Šlapněte na to a přidejte tento jedinečný kousek do své sbírky.

 

Specifikace:

 • model s vnitřním vybavením + kabina řidiče
 • spojka - hřídel NEM 362 s uzavřeným spojovacím mechanismem
 • počet hnaných náprav - 2
 • rozhraní - elektrické rozhraní pro hnací jednotky PluX16
 • 3 přední světlomety, v závislosti na směru jízdy/2 koncová světla, v závislosti na směru jízdy
 • vnitřní osvětlení - ano, přepínatelné pomocí DIP přepínače
 • LED světlomet - ano
 • funkce přídavného světla - ano
 • setrvačník - ano
 • délka přes vyrovnávací paměť 322 mm

 

Hlavní vlastnosti:

 • samostatně namontované stěrače
 • světelné funkce motorový vůz i kabina
 • dekodér pro dodatečnou montáž na železniční vůz a postranní vůz
 • Modely vláčků, to je krásný koníček, který spojuje generace. Rakouská společnost ROCO dělá radost dětem a ohromuje dospělé již více než 60 let. Řadí se mezi lídry inovací na poli modelové železnice, při designu se zaměřuje na nejmenší detaily. Modely ROCO kombinují technickou vyspělost s kreativitou. Toto dokonalé spojení bohatých detailů a techniky, kterou vývojáři produktů ROCO neustále rozvíjejí a optimalizují, je tajemstvím firmy a zárukou trvalého úspěchu těchto miniaturních železnic.
  Hodnotami společnosti ROCO jsou inovace, kvalita, partnerství a nadšení pro věc. Vysoká technická odbornost v procesu výroby je kombinována s precizní ruční prací kvalifikovaných zaměstnanců. Důležitá je také funkčnost, spolehlivost a věrohodnost modelů. V průběhu času se firma ROCO stala průkopníkem v oblasti výrobních technologií a kvalitativních standardů. Pro příklad, jejich továrna v Aradu získala jako první v oboru modelové železnice certifikát ISO 9001. Vytrvalou snahou zdokonalovat úroveň zpracování a technologické výbavy se firmě daří pravidelně podněcovat konkurenci k aktivitě, a zvyšovat tak atraktivitu celého odvětví.
Kód Kód: 10971
Kategorie: H0 (měřítko 1:87)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: